NAŠE SLUŽBA

DRON


Fotografování s dronem

Fotografování s dronem se stalo nutným základem pro prezentaci nemovitostí. Díky dronu s kamerou s vysokým rozlišením, dokážeme pořídit špičkové snímky a videa z ptačí perspektivy. Nabízíme tak zcela nový pohled na nemovitost a umožňujeme zdůraznit krásu pozemku a jeho okolí.

3D Vizualizace

3D Vizualizace je v poslední době velmi oblíbenou disciplínou. Vyberte si z naší široké katalogové nabídky a představte zákazníkům plánovanou výstavbu.
Prezentace nemovitostí je velmi důležitá nejen u bytů nebo rodinných domů, ale také u komerčních a podnikatelských prostor.

Doba dodání

Garantujeme prezentaci nemovitostí v nejlepší kvalitě, ale také ve velmi přijatelném čase.
Fotografie - doba dodání 48 hodin
Videoprezentace - doba dodání maximálně 5 dnů
"Aby zákazník dostal ucelenou představu o tom, jak vypadá celý pozemek, na kterém se nemovitost nachází, vyhotovíme ohraničení pozemku."

Foto dron

Nabídněte nemovitost na základě fotografií z dronu z nejlepšího možného úhlu, které lze zpracovat samostatně nebo jako součást videoprezentace.

Video dron

Letecké záběry podtržené nejvhodněji vybraným hudebním podkresem, doplněné o infografiku, textové popisky nebo voiceover. Dopřejte zákazníkům opravdový pohled na nemovitost.

Náš tým je připraven přeměnit fotografie
na úžasné profesionální snímky.
Doba dodání je 48 hodin